Zmiany na trasie autobusu linii 610

W związku z remontem nawierzchni w okolicy węzła autostradowego Dębina, zostaną wprowadzone następujące zmiany w fukcjonowaniu komunikacji:

W dniu 26 maja 2012 roku wyłączony z użytkowania zostanie przystanek „Luboń, Dębiecka” w kierunku Poznania.

W dniu 27 maja 2012 roku w związku z brakiem możliwości skrętu z ulicy Armii Poznań w ulicę Dębiecką autobusy linii nr 610 skierowane zostaną objazdem przez ulicę Opolską:

Linia nr 610 (w obu kierunkach) DĘBIEC – 28 Czerwca 1956 – Czechosłowacka – Opolska – Luboń Żabikowska – Luboń Dębiecka (nawrót na rondzie na wysokości Factory Outlet) – Luboń Dębiecka– Luboń Żabikowska – Luboń Powstańców Wielkopolskich – Luboń Streicha – … – GÓRCZYN

Autobusy na trasie objazdu zatrzymują się na wszystkich przystankach.

W dniu 27 maja 2012 roku wyłączony z użytkowania zostanie przystanek „Luboń, Dębiecka” w kierunku pętli Luboń Lasek, a dla autobusów linii nr 610 jadących od strony ulicy Żabikowskiej przystanek „Luboń, Factory Outlet” zlokalizowany zostanie przed rondem na ulicy Dębieckiej. Przystanki usytuowane za rondem wyłączone zostaną z użytkowania.

Główne prace remontowe mają zostać zakończone w niedzielę do godziny 23. W związku z tym, nie są planowane zmiany na linii nocnej 243. Bilety trasowane zachowują swoją ważność.

Załącznik: 2012.05.27Linia610

Artur Napierała

opracowano na podstawie komunikatu ZTM w Poznaniukategoria: aktualności

Advertisment ad adsense adlogger