Fatalne oznakowanie ubytków w jezdni na ul. 11 Listopada

W niedzielę nasza redakcja została poinformowana o niebezpiecznych ubytkach w jezdni na ulicy 11 Listopada. Od kilkunastu dni na tej drodze wykonywane są prace remontowe. Drogowcy ustawili znaki A11 informujące o nierówności jezdni, ale tylko w okolicy skrzyżowania 11. Listopada i Kościuszki oraz z drugiej strony, gdzie remontowana droga krzyżuje się z ul. Klonową. Między pozostałymi skrzyżowaniami brak jest jakichkolwiek oznaczeń informujących o nierównościach. 

W tej chwili, w wielu miejscach został zerwany asfalt, a ubytki w jezdni na odcinku między Szkolną a Świerkową nie są w żaden sposób oznakowane. Tylko kilka tablic znajduje się przy uskokach, z czego nie wszystkie są poprawnie ustawione (paski powinny opadać w kierunku używanej drogi).  W kilku miejscach samochody zostawiły już zarysowania na krawędziach uskoków a jak widać na zdjęciach odpadają również kołpaki.

Zastanawiający jest również stan świeżo położonego asfaltu na odcinku między Kościuszki a Słowackiego, który jest wyraźnie pofałdowany.  O odniesienie się do powyższych faktów poprosiliśmy w drodze korespondencji Wydział Spraw Komunalnych Urzędu Miasta Luboń.kategoria: aktualności, media, zdjęcia

Advertisment ad adsense adlogger