Stella Luboń – Fogo Luboń 7:4

SONY DSCPuchar Burmistrza trafił do Stelli Luboń, która w noworocznym meczu towarzyskim pokonała Fogo Luboń wynikiem 7:4. Spotkanie rozegrano na boisku przy ul. Szkolnej w Luboniu. Drużyna gości rozpoczęła mecz w dziewiątkę. Jak informuje Głos Wielkopolski na meczu nie było również Sławomira Suchomskiego – trenera Fogo Luboń, którego na stanowisku może zastąpić wkrótce Jarosław Araszkiewicz.

Osłabioną drużynę Fogo skutecznie ogrywali gospodarze. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 5:2. Siły zostały wyrównane w drugiej połowie, kiedy Marcin Mroczyński grający w drużynie gospodarzy, symbolicznie przeszedł do składu Fogo. Szybki transfer nie przyniósł większych zmian w przebiegu meczu, w którym obie drużyny strzeliły jeszcze po dwie bramki.

kategoria: aktualności, piłka nożna, relacja, sport, wydarzenie