UML: Harmonogram robót drogowych w Lasku

LUBON-TV-130409151623Publikujemy komunikat Urzędu Miasta Luboń dot. spraw bieżących związanych z budową kanalizacji w Lasku oraz inwestycji kanalizacyjnej i drogowej na ul. 1 Maja. Do artykułu zostały dołączone harmonogramy planowanych robót drogowych w rejonie inwestycji. 

Pomału dobiega końca budowa kanalizacji w Lasku. Projekt obejmujący swym zasięgiem 1/3 część miasta jest jednym z ważniejszych priorytetów dla Burmistrza Szmyta. Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość w chwilach gdy dojazd, dojście do domu było co najmniej utrudnione. Prace budowlane muszą zostać ukończone w całości by móc „korytować” ulicę i wyłożyć nową warstwę tłucznia. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram korekty ulic i wymiany nawierzchni asfaltowej. Może on ulec drobnej zmianie „(…)prace zaplanowane w tej chwili na maj, czerwiec i lipiec mogą ulec opóźnienie w zależności od tempa prac kanalizacyjnych. Ponadto przesyłam szczegółowy harmonogram prac na ulicach o nawierzchni asfaltowej.

Wszystkie ulice asfaltowe, na których w tej chwili kanał jest wykonany zostaną odtworzone do 19.04, czyli przed Wielkanocą – napisał do Zastępcy Burmistrza inżynier budowy Marcin Kuźlan. „Kończą się prace w Lasku i czas pomyśleć o naprawie ulic. Każdą z tych ulic będziemy kontrolowali, czy sposób ich naprawy spełnia nasze standardy. Jak dotychczas współpraca z firmą SKANSKA przebiegała bez większych problemów i nie mam powodów by wątpić, że będzie tak dalej.

Przed nami również inne duże zadanie – kanalizacja i budowa ul. 1 Maja.

Prace przygotowujące tę inwestycję trwają. Projekt drogowy jest już na tzw. ZRIDzie. My w urzędzie wraz z Aquanetem przygotowujemy się do skoordynowana prac kanalizacyjnych i drogowych. Mam nadzieję, że damy radę” – mówi M. Tomaszyk Zastępca Burmistrza Miasta.

Do pobrania

źródło: UMLkategoria: aktualności, inwestycje

Advertisment ad adsense adlogger