Dwie osoby poszkodowane w wypadku na Żabikowskiej i 11 Listopada

Wypadek na skrzyżowaniu Żabikowskiej i 11 listopada w LuboniuDwie osoby zostały poszkodowane w kolejnym w dniu dzisiejszym wypadku, do którego doszło – tym razem – na skrzyżowaniu ul. Żabikowskiej i 11 listopada w Luboniu. Około godziny 18.30 zderzyły się ford i renault, a jeden z pojazdów w którym podróżowało małżeństwo z dzieckiem przewrócił się na bok. Na miejscu, w zaledwie kilkanaście sekund pojawili się strażacy z pobliskiej jednostki.

Na miejsce skierowano dodatkowe zastępy straży pożarnej z Poznania. A w tym czasie do pomocy poszkodowanym ruszyli również mieszkańcy. W skutek wypadku ucierpiało kilkuletnie dziecko i jego matka, która najprawdopodobniej doznała złamania nogi.

Pierwsza karetka na miejsce zdarzenia jechała około 20 minut z oddalonej około 15 km Mosiny. W czasie akcji ratowniczej doszło do załamania pogody. Poszkodowanych przetransportowano na noszach do remizy OSP Luboń, w której pod opieką strażaków czekali na przyjazd ratowników medycznych.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Policja usprawnia ruch w rejonie skrzyżowania.kategoria: aktualności, media, zdarzenie, zdjęcia

Advertisment ad adsense adlogger