Niekontrolowany poślizg. Sportowy samochód wjechał w ciężarówkę.

LUBON-TV-140904181240Przed godziną 19 na al. Jana Pawła II w Luboniu rozpędzony samochód osobowy, wpadł w poślizg i uderzył w zaparkowany samochód ciężarowy. Ten manewr mógł zakończyć się tragicznie. Niebezpieczna kolizja wydarzyła się w czasie, kiedy mieszkańcy osiedla wracają do domów. Szczęście miał również właściciel ciężarówki, który chwile wcześniej zamykał skrzynię ładunkową.

Szaleńcza jazda kierowcy sportowego samochodu rozpoczęła się, kiedy z ul. Konarzewskiego skręcił w al. Jana Pawła II. Podczas gwałtownego przyśpieszenia zarzuciło tył pojazdu, który w poślizgu jechał z jednej strony ulicy na drugą. Kierowca nie opanował pojazdu, który po około 100 metrach uderzył bokiem w ciężarówkę. Chwilę później, uszkodzony pojazdem odjechał w kierunku ul. Pułaskiego. Wkrótce na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci.

Zgromadzeni na miejscu mieszkańcy zgodnie twierdzili, że mimo licznych dziur i ograniczenia prędkości, na osiedlu często dochodzi do popisowych manewrów. Jak widać także po dzisiejszym zdarzeniu, na szutrowej nawierzchni Nowego Centrum Lubonia doskonale czują się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy sprawdzają możliwości swoich samochodów.

LUBON-TV-140904174417

 kategoria: aktualności, media, zdarzenie, zdjęcia

Advertisment ad adsense adlogger