Dwa wypadki i utrudnienia w rejonie ul. Głogowskiej

Wypadek na ulWypadek na ul. Głogowskiej w Poznaniu, 18.09.2014Poważne utrudnienia w ruchu spotkały dziś po południu kierowców na ul. Głogowskiej w Poznaniu. Po godzinie 15-tej, kilkaset metrów przed węzłem autostradowym Poznań – Komorniki doszło do dwóch wypadków.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na wysokości centrum handlowego Auchan. Kierujący samochodem ciężarowym, jadąc z podniesioną skrzynią załadunkową zerwał tablice informacyjne, przewrócił latarnię i uszkodził wiadukt nad krajową „piątką”. W wypadku brały udział 4 samochody.

Oderwana od ciężarówki skrzynia załadunkowa upadła pod wiaduktem, a elementy konstrukcji porozrzucane zostały na jezdni i pasie zieleni. Spadająca lampa uszkodziła dwa samochody jadące w kierunku Poznania, na przeciwległej jezdni. W wyniku nagłego hamowania w jeden tych z pojazdów, najechał kolejny. Kierująca ostatnim pojazdem, została przetransportowana do szpitala.

W podobnym czasie, kilkaset metrów wcześniej doszło do kolejnego wypadku. Na wysokości salonu samochodowego zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do chwili obecnej na ul. Głogowskiej występują utrudnienia. W miejscach, w których doszło do wypadków, ruch samochodów jest wstrzymywany lub odbywa się jednym pasem ruchu.kategoria: aktualności, media, region, zdarzenie, zdjęcia

Advertisment ad adsense adlogger