Kolejne pożary w Luboniu

LUBON-TV-141030214621Po godzinie 21 na ul. Łącznej doszło do pożaru w pomieszczeniu piwnicznym budynku jednorodzinnego. To już drugie, podobne zdarzenie w dniu dzisiejszym. Na miejscu są cztery jednostki straży pożarnej i pogotowie ratunkowe. Mieszkańcy ewakuowali się jeszcze przed przybyciem pomocy. Ogień został już ugaszony, trwa oddymianie pomieszczeń.

Jeszcze po południu, kiedy strażacy walczyli z ogniem na ul. Solskiego w Luboniu, doszło również do pożaru w opuszczonym budynku przy ul. Granicznej w Luboniu. W pustostanie paliły się śmieci porzucone w szybie windy. Na miejsce skierowano dwa zastępy straży pożarnej.

Rozpoczął się sezon grzewczy. Ochotnicza Straż Pożarna w Luboniu przygotowała artykuł, w którym dowiemy się m.in. o sposobach uniknięcia niebezpieczeństw. Czytelników prosimy o zapoznanie się z poradnikiem. Jutro wieczorem, na naszym redakcyjnym Facebooku zadamy kilka pytań. Pierwsza osoba, która udzieli prawidłowych odpowiedzi otrzyma detektor tlenku węgla ufundowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Luboniu.kategoria: aktualności, zdarzenie

Advertisment ad adsense adlogger