Rada Miasta Luboń. Protokoły wyników głosowania z 21. obwodów wyborczych.

201411-Wybory-Rada-MKWNa podstawie oficjalnych protokołów Miejskiej Komisji Wyborczej w Luboniu, publikujemy szczegółowe wyniki głosowania na kandydatów do Rady Miasta Luboń kadencji 2014-2018. Podział mandatów nie zmienił się od poniedziałku, kiedy podawane były pierwsze nieoficjalne wyniki. W nowej radzie zasiądzie 14 kandydatów z KWW Samorządowe Forum Obywatelskie, 3 radnych KW „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, 2 radnych z KWW Forum Mieszkańców Nowego Centrum Lubonia i 2 radnych z KWW „Mieszkańcy Lubonia”. Głosowanie odbywało się w 21 okręgach wyborczych, na poszczególne listy kandydatów i umieszczonego na nich kandydata oddano następujące liczby głosów ważnych:

Nr obwodu głosowania * * * 1

WOLNIEWICZ Paweł Antoni zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 2 6 6
WALKOWIAK Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 2 8
SURDYK Dariusz Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 1 3 0

Nr obwodu głosowania * * * 2

EKWIŃSKA Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 2 6 9
BEDNARSKI Bartosz Stanisław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 5 2
WALICZAK Tadeusz Marian zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 5 4
CHODOROWSKA Izabella Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 1 7 3

Nr obwodu głosowania * * * 3

GIERACH Irena Maria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 9 0
WIŚNIEWSKI Mirosław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 3 5
SAMULCZYK Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 2 5 1

Nr obwodu głosowania * * * 4

STELMASZYK Włodzimierz Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 2 5
BIELAWSKI Jakub zgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * 1 4 1
PAWLICKI Stanisław Kazimierz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 1 1
MICHALSKA Justyna Hanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 1 8
KACZMAREK Iwona Katarzyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 1 3 9

Nr obwodu głosowania * * * 5

KOŁODZIEJ Tomasz Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Mieszkańców Nowego Centrum Lubonia, Lista nr 17 * * 1 8 9
GROCHOLEWSKI Jakub Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 5 7
WOJTYNIAK Katarzyna Ewa zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 2 3
MAŃKOWSKI Sebastian Stefan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 1 6

Nr obwodu głosowania * * * 6

IZYDORSKI Piotr Łukasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Mieszkańców Nowego Centrum Lubonia, Lista nr 17 * * 2 3 4
WRÓBEL Anna Magdalena zgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 7 8
JANKOWSKA-ŁUKOMSKA Aneta Grażyna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 6 9

Nr obwodu głosowania * * * 7

SZWACKI Michał Jacek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 9 2
GŁAŻEWSKA Paula Maria zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 1 8
SCHMIDTKE Agnieszka zgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 3 2
OLEJNICZAK Adrian Mateusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 3 3
WIŚNIEWSKI Artur Juliusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 8 5
MACIEJEWSKI Marek zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 6 0

Nr obwodu głosowania * * * 8

BARTKOWIAK Patryk Marcin zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 2 5 5
DAGOŃ Janusz Remigiusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 8 2
CHYLIŃSKI Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 1 1 5

Nr obwodu głosowania * * * 9

ZYGMANOWSKA Teresa zgłoszona przez KWW Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18  * * 1 9 4
ADAMCZAK Krzysztof Piotr zgłoszony przez KWW Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19  * * * 5 2
NYCKOWIAK Małgorzata Ewa zgłoszona przez KW „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20  * *  1 1 3
KACZMAREK Jan Henryk zgłoszony przez KWW Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 9 8

Nr obwodu głosowania * * * 10

RZEPECKA Karina Anna zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 0 7
MWABA Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 2 4
DWORACZYK Adam Tomasz zgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * 1 2 1
DOMINIAK Konrad zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 9 8

Nr obwodu głosowania * * * 11

ANDRZEJCZAK Paweł Andrzej zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 2 0 7
NYĆKOWIAK-FILUSZ Magdalena Joanna zgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * 1 7 0
PATULSKI Arkadiusz zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 3 4
RÓŻEWSKI Paweł zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * * 9
TACZAK Zygmunt Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 3 8

Nr obwodu głosowania * * * 12

GÓRECKI Kazimierz Jan zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 6 6
WDOWIAK Konrad Marekzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 2 8
SADOWSKI Marcinzgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 2 9
PAWLICKA Katarzyna Beatazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 4 8
TOMASZEWSKI Zbigniew Piotrzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 1 4
SPLISGART Sławomir Antonizgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr23 * * 1 5 3

Nr obwodu głosowania * * * 13

KRZYŻOSTANIAK Paweł Radosław zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 2 2 4
BĄKOWSKA Kamila Annazgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 8 3
PAPROCKI Dawid Andrzejzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 5 7
ZAPŁATA-SZWEDZIAK Elżbietazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 1 3 7

Nr obwodu głosowania * * * 14

BUDZYŃSKI Łukasz Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 4 6
ADAMCZAK Michał Marekzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * 1 0 3
STANKOWIAK-BOŻEŁKO Anna Barbarazgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 7 7
PIECHOWIAK Michał Flawiuszzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 3 3
MALĄG Anna Jarosławazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 1 0
SIELSKA-KOTLAREK Iwona Barbarazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 8 1

Nr obwodu głosowania * * * 15

TOMCZAK Elżbietazgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * * 5 0
RÓŻAŃSKI Maciejzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * 1 4 9
GRABIA Katarzynazgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 5 7
EFFENBERG-ANDRZEJEWSKA Beata Barbarazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 9 2
WIECZOREK Maciej Hubertzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 1 8
OKUPNIAK Andrzej Roman zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr23 * * 1 5 2

Nr obwodu głosowania * * * 16

GORYNIAK Piotr zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 9 6
POMES Oliwier Jakubzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 6 5
KOWALSKI Paweł Zbigniewzgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 9 7
ZABŁOCKI Marcinzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 6 3
STENDERA Paulina Bożenazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 1 8
JAKUBOWSKA Ewa Danielazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * 1 0 0

Nr obwodu głosowania * * * 17

KOCUR Piotr Kazimierzzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 5 1
WOŹNIAK-PATEJ Magdalena Annazgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * 1 5 3
URBANIAK Barbarazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 5 2
TARASIEWICZ Bogdanzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 9 1

Nr obwodu głosowania * * * 18

WILCZYŃSKA-KĄKOL Karolina Monikazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 2 5 6
MALINOWSKI Grzegorz Ryszardzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 6 6
KOSZEMBAR Marcin Łukaszzgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 2 6
WALCZAK Dariuszzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 7 9

Nr obwodu głosowania * * * 19

FRĄCKOWIAK Katarzynazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 2 5
CHYTRY Mateusz Tomaszzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 7 3
GROMKOWSKI Lesław Stefanzgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 3 1
SOBIŁO Andrzej Piotrzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 9 5

Nr obwodu głosowania * * * 20

FRANEK Dorotazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 7 5
WOJTKOWIAK Agnieszka Joannazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Daj Szansę Młodym!, Lista nr 19 * * * 3 1
MARCINKOWSKI Jan Henrykzgłoszony przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 3 4
PIETRUSZYŃSKI Kamilzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 6 3
KOKORNACZYK Łukasz Piotrzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 4 5

Nr obwodu głosowania * * * 21

GAWELSKI Hieronim zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Forum Obywatelskie Luboń, Lista nr 18 * * 1 4 6
MICHALSKA Joanna Monikazgłoszona przez Komitet Wyborczy „Lubońska Inicjatywa Obywatelska”, Lista nr 20 * * * 8 3
WICHŁACZ Arkadiuszzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu, Lista nr 21 * * * 2 1
MIKOŁAJCZAK Agnieszka Mariazgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusz Warmuz, Lista nr 22 * * * 2 9
CHUDY Maciej Michałzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Lubonia, Lista nr 23 * * * 7 9
KORCZ Robert Józefzgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Lepszy Luboń, Lista nr 24 * * * 9 7

Do pobrania

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA W OBWODZIE NA LISTY KANDYDATÓW NA RADNEGO



kategoria: aktualności, polityka, Rada Miasta Luboń, ważne, Wybory samorządowe 2014

Advertisment ad adsense adlogger