Tenisistki LKTS Luvena Luboń na podium GP Wielkopolski Kadetek

fot. A. Zielińska

fot. A. Zielińska

Młodzi tenisiści stołowi LKTS Luvena Luboń wzięli udział w rozegranym w Poznaniu II Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze pod względem poziomu gry. Najlepiej spośród startujących radziły sobie Maja Zielińska i Zuzanna Sułek zajmując odpowiednio 2 i 3 miejsce wśród kadetek.

Maja awansowała do finału, w którym lepsza okazała się zawodniczka KS Stella Niechan Gniezno Anita Chudy. Maja zakwalifikowała się do turnieju głównego II Grand Prix Polski Kadetek, który odbędzie się Zielonej Górze w dniach 6-7 grudnia. Na pozycji 8 sklasyfikowano Krzysztofa Witkowskiego, a miejsce w przedziale 9-12 zajęła Weronika Dombka. Na miejscach 13-16 zakończył turniej Jan Kuźniarek.

Był to świetny turniej pod względem szkoleniowym porównanie w jakim miejscu jesteśmy jeśli chodzi o rozwój szkolenia w klubie. W turnieju wystąpili wszyscy najlepsi kadeci kadetki z całej Wielkopolski. W turnieju wystartowało 29 kadetów i 31 kadetek. Nie pozostaje nic innego jak dalej dobrze pracować. To wszystko, co można zrobić Jeśli się ciężko pracuje, to daje to dodatkową pewność siebie, a ostatecznie to pewność siebie przynosi sukces. To coś, do czego dążymy. Rozwój jest kluczowy.Brawa należą się wszystkim za sportową walkę i bardzo dobre wyniki.

Wyniki

Kadetki

  • 2 Maja Zielińska 
  • 3 Zuzanna Sułek
  • 9-12 Weronika Dombka


Kadeci

  • 8 Krzysztof Witkowski 
  • 13-16 Jan Kuźniarek Piotr Ciszak
LKTS Luvena Lubońkategoria: aktualności, media, relacja, sport, tenis stołowy, ważne, wydarzenie, zdjęcia

Advertisment ad adsense adlogger