Dziennik Lubon.TV kończy działalność

LubonTV-LOGO2-2014Po ponad 31 miesiącach dziennik „Lubon.TV” kończy działalność. Od 2 stycznia 2015 roku prawo do używania domeny www.lubontv.pcsystems.pl przechodzi na wydawcę „Gazety Internetowej – e-lubon.pl”. Czytelniczkom i Czytelnikom dziękuję za zaufanie. Mieliśmy okazję wspólnie śledzić wydarzenia, które zapisały się w historii Lubonia od 18 maja 2012 roku.

Pragnę podziękować kolegom, którzy współpracowali z redakcją, relacjonując wydarzenia z naszego regionu. Tomasz Chojnacki, Łukasz Grzesiński, Marcin Kołakowski, Krzysztof Krause i Łukasz Pawłowicz potrafili w każdych warunkach wziąć aparat i bez wahania zrealizować powierzone zadanie.

Szczególne podziękowania składam mieszkańcom Lubonia, którzy ponad wszystko cenią sobie powszechny ład i porządek. Mieszkańcom, którzy nie przechodzą obojętnie obok otaczających nas problemów, a wątpliwości nie pozostawiają dla siebie, próbując we wspólnym społecznym interesie załatwić sprawy jak należy. Dzięki współpracy z redakcją udało się rozwiązać wiele problemów z korzyścią dla naszego miasta.

Wielu osobom, których trudno a nawet nie można wymienić, dziękuję za wsparcie i pomoc w realizacji materiałów. Nigdy nie zawiedliście i jestem przekonany, że zawsze można na Was polegać.


Z wyrazami szacunku,

Artur Napierała
redaktor naczelny
Lubon.TVkategoria: aktualności

Advertisment ad adsense adlogger